מחובר {{ currentUser.UserName }}
שלום {{ currentUser.ReservationCenter.Impersonate.UserName }}
שלום {{tempBehalf}}

השכרת רכב בקנדה

אלו שנוטלים לידיהם, בפעם הראשונה, את מפת קנדה ומביטים בה, יכולים בקלות להתבלבל ולחשוב שמדובר על רזולוציה גבוהה מדי וכי עליהם לקחת את השטח הניבט עליהם מהמפה בפרופורציה אחרת, קטנה יותר. האמת היא, ולא רבים יודעים זאת, ששטחה של קנדה הוא השני בגודלו בעולם (כמעט 10 מיליון קמ"ר!!) וכי מדובר על מדינת ענקית באמת, גם מבחינת גודלה, גם מבחינת אוכלוסייתה וגם מבחינת שפע התרבות, הנופים, ההיצע והגיוון הנמצאים בה.

קשה מאוד לאמוד ולהעריך את כל מה שקנדה יכולה להציע למבקרים בה ללא אופציה של השכרת רכב בקנדה וללא מימוש חוויית הטיול האולטימטיבית של נסיעה לאורכה, מהגבול הדרומי עם ארה"ב, המהווה את הגבול היבשתי הארוך ביותר בעולם, ועד למדבר קפוא ושומם בשם נונאווט, המהווה את הגבול הצפוני של קנדה ובשטחו, הגדול יותר מגודלה של אירופה המערבית, גרים רק כמה אלפי בני אדם. השכרת רכב בקנדה, לעומת השכרת רכב בחלקי עולם אחרים, אינה כרוכה בלקיחת אחריות גדולה מדי או בסיכונים שונים ומשונים. תרבות הנהיגה הקנדית היא תרבות אדיבה וזהירה מאוד, והנהגים, בדרך כלל, אינם ששים אלי קרב ונוהגים במתינות רבה כי, בינינו, לאן יש להם למהר? שום דבר לא לחוץ מדי ושום דבר לא בוער, ובקור שמגיע גם למינוס 15 ומינוס 20 מעלות צלזיוס בחורף, אין שום דבר שיכול לבעור חוץ מהאח הבוערת המחכה בבית.

יועצי ומומחי חברת יורופקאר, החברה הבינלאומית הגדולה להשכרת רכבים בארץ ובחו"ל, מספקים עוד זווית לכדאיות השכרת רכב בקנדה לעומת ניוד בה באמצעים אחרים כגון רכבות או טיסות פנים והיא הזווית הכלכלית. עלויות השכרת רכב בקנדה, ובגלל היותה מדינה בעלת עתודות נפט עצומות, שניות רק לסעודיה, גם עלויות הדלק בתחנות הדלק הרבות הפזורות לאורך כבישיה המהירים, הן עלויות זולות במיוחד ובוודאי כאשר מדובר על טיול זוגי או משפחתי, והעלות נחלקת בין כמה אנשים, הרי שיחסי העלות אל מול תועלת בהשכרת רכב פרטי הופכים למשמעותיים יותר. פריסת הרכבות בקנדה היא פריסה די מוגבלת, ועל מנת להגיע אל אתרים ומחוזות פנוראמיים מדהימים רבים אין מנוס אלא משימוש ברכב פרטי וצמוד.

בשל הטמפרטורה הנמוכה והצטברות השלג והקרח על הכבישים בעונת החורף הארוכה, בעת השכרת רכב בקנדה צריך לוודא שמסופקות גם שרשראות שלג ייעודיות לרכב השכור וכי מועברת הדרכה מסודרת וברורה לגבי אופן התקנת השרשראות ובדיקת תקינותן. לגלות באמצע עיקול כביש מלא קרח בדרך לאתר הסקי וויסטלר (Whistler) כי השרשראות אינן תקינות יכול להיות די מפחיד ולא נעים, עד לכדי צורך לקרוא את האותיות הקטנות בביטוח הצמוד לחוזה ההשכרה.

גודלה העצום של המדינה והרצון לראות, לגלות ולחוות כמה שיותר ממנה, יצריכו לעיתים קרובות שימוש בתוכנות ניווט למיניהן ומיני GPS בעלי התאמה לקנדה ולטריטוריות השונות בה. ניתן להיעזר בכל מפה, עזר ניווט או כלי אחר, אך מומלץ מאוד לא להסתמך רק על אינסטינקטים או שילוט מסודר כי ישנם אזורים בהם ההבדל בין פניה ימינה לשמאלה יכול להיות הבדל של שמיים וארץ, תרתי משמע. בקנדה תנהגו כמו קנדים, תיסעו רגועים, נינוחים, מאושרים וחסרי דאגה ולחץ ותגיעו מהר יותר למחוז חפצכם.

יעדים פופולאריים

השכרת רכב בחו"ל בקלות!

תוספות

{{option.Currency}} {{option.ExtraRatesDetailsPrice | number:2}}
({{option.Amount}} × {{option.Currency}}{{option.DayPrice | mult: reservationState.ReservationNumOfDays}})
כלול {{option.Currency}} {{option.ExtraRatesDetailsPrice| number:2}}
{{option.Currency}} {{option.ExtraRatesDetailsPrice| number:2}}

סיכום

{{option.Currency}} {{option.ExtraRatesDetailsPrice | number:2}}
מחיר מבצע
{{selectCar.Currency}} {{selectCar.Price| number:2}} {{selectCar.PriceAfterDiscount| number:2}}
מבצע קופון (% {{reservationState.PromoCodePercent}})
{{selectCar.Currency}} {{reservationState.PromoCodeValue| number:2}}
סה"כ
{{selectCar.Currency}} {{totalCost.total| number:2}}
סה"כ
ILS {{totalCost.totalNis| number:2}}

החזר הוצאות השתתפות עצמית

רכישת ביטוח להחזר הוצאות השתתפות עצמית
חברת אלבר מעניקה שירות מיוחד ומציעה פוליסת 'דרכונית לרכב' של הפניקס חברה לביטוח באמצעות רמות סוכניות ביטוח בע"מ. שירות זה מתאפשר בעלות נמוכה מזו המוצעות בחברות השכרת הרכב בחול, לקבלת החזר חיוב בהשתתפות עצמית.