מחובר {{ currentUser.UserName }}
שלום {{ currentUser.ReservationCenter.Impersonate.UserName }}
שלום {{tempBehalf}}

השכרת רכב באנגליה

אנגליה, או הממלכה המאוחדת בריטניה, היא מעצמה של היסטוריה ותרבות, שופעת אטרקציות ועניין. ההומור הבריטי המיוחד, התיאטרון והמוזיקה הפכו כבר מזמן לסמלים המרכזיים של אנגליה, וביקור בה משלב חוויה תרבותית עשירה, עם טבע ירוק ונופים מרהיבים. השכרת רכב באנגליה היא הדרך הנוחה והממצה לביקור במדינה, שמפורסמת בנהיגה ההפוכה בה, בצד שמאל של הכביש. ביקור במדינה חייב לכלול את עיר הבירה לונדון, שרשימת האטרקציות שבה יכולה להספיק לבדה לכמה טיולים.
לונדון מהווה יעד תיירותי המושך אליו אלפי תיירים מהעולם כולו, בזכות שורת אתרי מורשת, אתרים תרבותיים, ופינות חמד שהיא מציעה: במרכז העיר אפשר למצוא את הייד-פארק, מהגנים המלכותיים של לונדון, המתפרס על פני 2.5 קמ"ר. דרומית לאזור ווסט-אנד ומערבית לנהר התמזה, המהווה אטרקציה בפני עצמה, מרוכזים רוב אתרי המלוכה והממשל של בריטניה, ובראשם בניין הפרלמנט, הביג בן- אולי השעון המפורסם ביותר בעולם, וארמון באקינגהם- ארמון המלכה. ביקור בארמון חושף את המטיילים למורשת המלוכנית הענפה של אנגליה, לאוצרות האמנות שברשות הממלכה הבריטית, וכמובן- לטקס חילופי השומרים היומי.

אזור הווסט-אנד עצמו נחשב למחוז התרבותי של לונדון, ואפשר למצוא בו את רחוב אוקספורד המפורסם- הרחוב הגדול ביותר לשופינג באירופה, את הסוהו- מתחם השופע מסעדות, חנויות, גלריות אמנות וחיי לילה, את כיכר פיקדילי ההומה ואת כיכר טרפלגר- הכיכר המרכזית של לונדון. בדרום לונדון ממוקמות אטרקציות תיירותיות כגשר לונדון, והגלגל הענק (הניצב בתוך גני יובל). השכרת רכב באנגליה מאפשרת גמישות וספונטניות בתכנון הטיול, וכן ביקור באתרים המועדפים עליכם, בקצב ובזמן שנוחים לכם. מעבר לאטרקציות הרבות שמציעה לונדון, עם השכרת רכב באנגליה תוכלו להתפרש מעבר לערים הגדולות, להגיע לכפרים מיוחדים ולטבע פסטורלי, ולגלות ארץ שופעת נופים ונהרות. אלבר מפעילה שירותי השכרת רכב באנגליה, באמצעות החברת יורופקאר להשכרת רכב, מהמובילות בעולם, המציעות מגוון רחב של רכבים לנוחיותכם, בהתאם לצרכיכם. הפריסה הרחבה של הרכבים שמציעה אלבר בשדות התעופה באנגליה, כמו גם באתרים תיירותיים ובערים מרכזיות דוגמת ליברפול, מנצ'סטר ולונדון כמובן, הופכת את השכרת הרכב באנגליה לחוויה נוחה ונעימה. הנימוס הבריטי המפורסם, שבא לידי ביטוי גם בכבישים – צפירות הן מחזה די נדיר במדינה – רק מעצים את חווית הנהיגה.


בהתאם לנהיגה בצד שמאל של הכביש, בכלי הרכב שמציעה אלבר באמצעות EUROPCAR ממוקם ההגה בצד ימין. אחרי שמתרגלים לנהיגה ההפוכה מישראל, מקבלים חווית נסיעה מושלמת, עם כבישים נוחים ומהירים, ושילוט מסביר ונוח. עם שירותי השכרת רכב באמצעות יורופקאר שמציעה אלבר, תוכלו לבקר באזור האגמים הקסום שבצפון מערב אנגליה, ולהגיע אפילו לסקוטלנד, על נופיה היפהפיים.

פרט לנהיגה בצד שמאל של הכביש בעת השכרת רכב באנגליה חשוב לזכור מספר כללים חשובים

בלונדון נגבית אגרה מכל רכב הנכנס לעיר בשעת העומס, בימים שני עד שישי, בשעות 7:00-18:30. ניתן לשלם אותה דרך האינטרנט, הטלפון או אפילו הודעת SMS.
כפי שנהוג בארה"ב (אך בשונה משאר מדינות אירופה), באנגליה הגבלת המהירות המותרת לנסיעה נמדדת במיילים לשעה, ולא בק"מ לשעה. בשטח עירוני המהירות המותרת לנסיעה היא 30 מייל לשעה (ובחלק מהמקומות אף 20 מייל לשעה), בכבישים בינעירוניים בעלי מסלול אחד ההגבלה היא ל-60 מייל לשעה, בכבישים בינעירוניים בעלי כמה מסלולים מדובר על 70 מייל לשעה, וכך גם בכביש המהיר. קיימת אכיפה על מהירות הנסיעה, ומובן שיש להקפיד ולהישמע לכללים.
פס הצבוע בצהוב לצד הכביש מעיד על הגבלת חנייה, ויש לשים לב לשילוט שלידו, שיופיע על גבי תמרור. פס כפול בצבע צהוב מעיד על כך שאסור לחנות באזור, ופס רצוף ובודד בצבע צהוב פירושו שאסור לחנות עד השעה 18.30, בימים שני עד שבת.

השכרת רכב בחו"ל בקלות!

תוספות

{{option.Currency}} {{option.ExtraRatesDetailsPrice | number:2}}
({{option.Amount}} × {{option.Currency}}{{option.DayPrice | mult: reservationState.ReservationNumOfDays}})
כלול {{option.Currency}} {{option.ExtraRatesDetailsPrice| number:2}}
{{option.Currency}} {{option.ExtraRatesDetailsPrice| number:2}}

סיכום

{{option.Currency}} {{option.ExtraRatesDetailsPrice | number:2}}
מחיר מבצע
{{selectCar.Currency}} {{selectCar.Price| number:2}} {{selectCar.PriceAfterDiscount| number:2}}
מבצע קופון (% {{reservationState.PromoCodePercent}})
{{selectCar.Currency}} {{reservationState.PromoCodeValue| number:2}}
סה"כ
{{selectCar.Currency}} {{totalCost.total| number:2}}
סה"כ
ILS {{totalCost.totalNis| number:2}}

לונדון סטייל

לונדון, בירת בריטניה, תמיד מפתיעה ומחדשת, ולמרות שהיא שומרת בקפדנות על מסורות עתיקות.
היא גם יודעת לאמץ את האופנות הכי חדשות בכל התחומים - בלבוש, באמנות, במוזיקה, באוכל. כמו בכל עיר גדולה, גם במרכז לונדון, הדרך הנוחה ביותר להגיע ממקום למקום ומאטרקציה לאטרקציה היא בתחבורה ציבורית.