מחובר {{ currentUser.UserName }}
שלום {{ currentUser.ReservationCenter.Impersonate.UserName }}
שלום {{tempBehalf}}

השכרת רכב בוושינגטון

מתכננים טיול לארצות הברית? אל תפספסו את וושינגטון.

וושינגטון (Washington DC) היא עיר הבירה של ארצות הברית ומהווה יעד משיכה ואטרקציה מרכזית למטיילים רבים אשר מבקשים לחוות את ההיסטוריה של האומה האמריקאית . העיר נוסדה בשנת 1970 וקרויה על שמו של נשיא ארצות הברית הראשון ג'ורג' וושינגטון וגובלת בדרום מערבה עם מדינת וירג'יניה ומשאר צדדיה על ידי מרילנד. 

אחד מהיתרונות הגדולים של וושינגטון הינם האתרים והאטרקציות שהכניסה אליהן בחינם. על מנת לנצל את היתרונות באטרקציות אלו שוכרים רכב באמצעות דולר טריפטי, החברה הגדולה ביותר להשכרת רכב בחו"ל, ומגלים את השפע התרבותי שיש לוושינגטון להציע לתיירים ונהנים מזמינות של סניפי טריפטי בוושינגטון לצד פרישה רחבה של תחנות שירות טריפטי באזור. השכרת רכב בוושינגטון באמצעות dollar תאפשר לכם לגלות את מיטב אתרי הטיול, התרבות והמדע שיש למקום להציע, דוגמת מוזיאון הסמיתסוניאן , מוזיאון האוויר והחלל, מוזיאון ההיסטוריה האמריקאית ומוזיאון הטבע. כמובן, שרצוי לא להחמיץ את הסיור בגבעת הקפיטול , מקום מושבו של הקונגרס, ואנדרטת וושינגטון המפורסמת שמהווה את אחד מסמלי העיר המפורסמים ביותר.

אתרים חינמיים נוספים הראויים לביקור הם כמובן הבית הלבן, מקום משכנו של נשיא ארצות הברית, מוזיאון השואה האמריקאי והספרייה הגדולה בעולם, ספריית הקונגרס. לצד ביקור בכל האתרים ההיסטוריים ניתן לשנות אווירה על ידי נסיעה לג'ורג'טאון שמציעה למבקרים חווית תיירות שונה. מדובר בשכונה הוותיקה בעיר ואבן שואבת לדיפלומטים ובעלי הון אשר הפכו אותה לביתם. ג'ורג'טאון מתאפיינת באדריכלות מסורתית ובאווירה כפרית נעימה ופסטורלית ומציעה למבקרים בה חנויות יוקרה לשופינג לצד גנים פורחים מטופחים והיא מהווה את אזור הבילויים השוקק ומלא החיים של העיר ההיסטורית המרשימה.

עקב גודלה העצום, השכרת רכב בארה"ב צריכה להיעשות רק ממומחים עם פריסה רחבה של סניפים ותחנות שירות על מנת שהטיול שלכם יהיה מהנה ורציף ונטול תקלות. גלו את סוד חווית השירות של טריפטי ,מהזמנת רכב בקלות באמצעות האינטרנט, דרך חווית איסוף הרכב, השירות במהלך השימוש ועד למסירה – הכל כדי שאתם תוכלו להתרכז בהנאה מהטיול שלכם.

מתכננים נסיעה בקרוב? משכירים רכב בוושינגטון רק עם דולר טריפטי ישראל - החברה הגדולה ביותר להשכרת רכב בחו"ל, פנה אלינו עכשיו והזמן השכרת רכב בוושינגטון במחיר הכי משתלם ושירות ללא תחרות !

טיפים לנהג בוושינגטון

• רישיון בינלאומי תקף בוושינגטון רק לשנה מיום כניסתכם לארה"ב, שימו לב לכך אם אתם מתכננים שהות ארוכה במיוחד.

• לעולם אל תעקפו אוטובוס בית ספר אשר נעצר לפניכם, אורותיו מהבהבים והנהג מציג את שלט ה"עצור". יש לעצור את הרכב בכל תנאי גם אם הכביש הינו נטול אי תנועה או שטח הפרדה מרכזי.

• הקפידו לפנות את הנתיב או לעצור בצד הדרך כאשר מתקרב רכב חירום, יש הקפדה יתרה בארה"ב על נושא והמנעו מאי נעימויות הכרוכות בא ציות להוראות

• שימו לב- חובה לחגור חגורות בטיחות בכל ארה"ב וחוקי החגירה מלפנים ומאחור משתנים ממקום למקום. אנו ממליצים לחגור מאחור בכל מקרה, כמובן.

השכרת רכב בחו"ל בקלות!

תוספות

{{option.Currency}} {{option.ExtraRatesDetailsPrice | number:2}}
({{option.Amount}} × {{option.Currency}}{{option.DayPrice | mult: reservationState.ReservationNumOfDays}})
כלול {{option.Currency}} {{option.ExtraRatesDetailsPrice| number:2}}
{{option.Currency}} {{option.ExtraRatesDetailsPrice| number:2}}

סיכום

{{option.Currency}} {{option.ExtraRatesDetailsPrice | number:2}}
מחיר מבצע
{{selectCar.Currency}} {{selectCar.Price| number:2}} {{selectCar.PriceAfterDiscount| number:2}}
מבצע קופון (% {{reservationState.PromoCodePercent}})
{{selectCar.Currency}} {{reservationState.PromoCodeValue| number:2}}
סה"כ
{{selectCar.Currency}} {{totalCost.total| number:2}}
סה"כ
ILS {{totalCost.totalNis| number:2}}

חוקי נהיגה בארצות הברית

ארצות הברית, ארץ האפשרויות הבלתי נגמרות, נדמה כאילו הכול אפשרי אם רק תרצה, הרגשה של חופש אמיתי. ובכן, הכול בהחלט נכון, עד שזה מגיע לחוקי התעבורה.
בארצות הברית מקפידים מאוד על חוקי התנועה, שוטרים מוצבים כמעט בכל מקום, אפילו מרחפים מעליכם עם הליקופטרים, לכן חשוב לציית לחוקים ולנהוג כמו שצריך.